2025

sobota 19. dubna


Liberecká ODS www.ods.cz napište nám

Aktuálně:

15.3.2022

NOVINKY ODS

Více ]

28.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

21.2.2022

NOVINKY ODS

Více ]

17.1.2022

NOVINKY ODS

Více ]

19.11.2021

NOVINKY ODS

Více ]

archiv novinek ]


Aktuality:

17.04.2025

Premiér Petr Fiala: Česko se definitivně zbavilo závislosti na ruské ropě

Více ]

16.04.2025

Vzdělání pro 21. století – Konference pořádaná předsedou vlády ČR Petrem Fialou

Více ]

16.04.2025

Vládní koalice ohledně úpravy migračních pravidel opravdu něco dělá, opozice o tom jen řeční, řekl na CNN Prima News Jan Skopeček

Více ]

16.04.2025

Petr Fiala na CNN Prima News: Chlorovaných kuřat z USA se bát nemusíme. Větším nebezpečím jsou levné výrobky z Číny

Více ]

16.04.2025

Události, komentáře: Cesta k dostupnějšímu bydlení

Více ]

16.04.2025

Vláda se zabývala návrhem Evropské komise na Dohodu o čistém průmyslu a projednala plnění Strategie BESIP

Více ]

15.04.2025

ČR musí urychlit přijímání opatření pro omezení výskytu látek obsahujících rizikové sloučeniny PFAS, shodli se účastníci debaty v Senátu

Více ]

15.04.2025

Alexandr Vondra na CNN Prima News: USA mají páky na Rusko, měly by přitvrdit

Více ]

15.04.2025

Úspěch země závisí na tom, jak se změní EU, řekl premiér Petr Fiala na konferenci Česko na křižovatce

Více ]

15.04.2025

Martin Kupka: Obnovitelná nebo nízkouhlíkatá paliva mají pomoct zachovat dostupné evropské automobily

Více ]


[ zpět ]

VOLEBNÍ PROGRAM ODS

7.9.2009

Vážení spoluobčané!
Nebudeme vám lhát. Nemá smysl předstírat, že na všechno je dost času, že si lze donekonečna někde půjčovat, že na ekonomickou krizi existuje kouzelný lék. To byste nám stejně neuvěřili. Chceme s vámi jednat na rovinu – bez triků a populismu.

Dnešní nelehká doba vyžaduje naléhavá řešení. Ve slově řešení je obsažena rozhodnost a vůle k činu. Právě to dnes nejvíce potřebujeme, právě to měla ODS při přípravě programu na mysli především. Nabízíme řešení problémů místo jejich odsouvání. Nabízíme řešení pro tuto zemi v tento okamžik.
Naše řešení nejsou slibem okamžitého blahobytu. Ale už jsme dokázali, že se k těžkostem umíme postavit čelem. I v čase oslabení světové ekonomiky ODS dokázala zabránit rozvratu státních financí, udržela při životě firmy, ochránila pracovní místa, zajistila peníze pro rodiny, na penze, sociální dávky či zdravotnictví.
Prosím, najděte si čas a pročtěte si program, který jsme připravili s našimi experty a doplnili na základě vašich ohlasů a názorů. Najdete v něm zcela konkrétní řešení, jejichž smysl a dopad dokážete sami posoudit. A dejte nám podporu, abychom mohli tato řešení uplatnit. Jen společně dokážeme posunout Českou republiku vpřed.

Mirek Topolánek
předseda ODS
 

 

Kliknutím na obrázek otevřete program:

-vlk-

DISKUZE 0 příspěvků
Vstoupit do diskuze

[ zpět ]

Vyhledávání



Přihlášení






Odkazy

 Petr Beitl

Poslanec PS PČR

 

blog.idnes.cz

ODS Jablonec nad Nisou, Komenského 23/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: 910 980 110, GSM: 603 489 934, E-mail: os.jablonec@ods.cz