2025
pondělí 21. dubna
Aktuálně:
Aktuality:
16.04.2025
Vládní koalice ohledně úpravy migračních pravidel opravdu něco dělá, opozice o tom jen řeční, řekl na CNN Prima News Jan Skopeček
[ Více ]
16.04.2025
Petr Fiala na CNN Prima News: Chlorovaných kuřat z USA se bát nemusíme. Větším nebezpečím jsou levné výrobky z Číny
[ Více ]
16.04.2025
Vláda se zabývala návrhem Evropské komise na Dohodu o čistém průmyslu a projednala plnění Strategie BESIP
[ Více ]
15.04.2025
ČR musí urychlit přijímání opatření pro omezení výskytu látek obsahujících rizikové sloučeniny PFAS, shodli se účastníci debaty v Senátu
[ Více ]
15.04.2025
Úspěch země závisí na tom, jak se změní EU, řekl premiér Petr Fiala na konferenci Česko na křižovatce
[ Více ]
15.04.2025
Martin Kupka: Obnovitelná nebo nízkouhlíkatá paliva mají pomoct zachovat dostupné evropské automobily
[ Více ]
Liberec /ČERSTVÁ ZPRÁVA/ – ČSSD vystoupila z koalice, která stojí od voleb v čele Liberce. Strana je připravena jednat o vytvoření případné nové koalice se všemi stranami v zastupitelstvu, řekl dnes ČTK předseda klubu zastupitelů za ČSSD Martin Sepp. Důvodem vypovězení koaliční smlouvy byla podle něj nefunkčnost koalice a dlouhodobá špatná komunikace, která vyvrcholila spory kolem volby nového tajemníka magistrátu.
Autor:
ČTK
JAN KORYTÁŘAutor: Deník/Jan KrálKoalici se stotisícovém Liberci po volbách vytvořila vítězná Změna pro Liberec, s ČSSD, Unií pro sport a zdraví a uskupením Liberec občanům. V devětatřicetičlenném zastupitelstvu měla většinu 25 hlasů. Ztráta sedmi hlasů ČSSD je velkým oslabením, co to přinese, ukáže dnes jednání zastupitelstva, které začíná v 15:00. Spekuluje se o odvolání primátora Jana Korytáře ze Změny pro Liberec.